II Konferencja Zdrowia

II Konferencja Zdrowia

Tym razem dedykowana zarówno kobietom jaki i mężczyznom!

Podczas konferencji, eksperci różnych dziedzin medycyny przedstawią najbardziej aktualne problemy zdrowotne zarówno kobiet jak i mężczyzn XXI wieku m.in: zdrowie intymne kobiet - rak piersi i szyjki macicy, jajnika, zdrowie intymne mężczyzn - rak prostaty, pęcherza, Choroby SERCA, nadciśnienie. Poruszony zostanie również temat opieki nad pacjentem onkologicznym oraz zdrowego odżywiania - jelita drugi mózg.

Wśród Prelegentów m.in: 
- lekarz kardiolog 
- lekarz ginekolog 
- lekarz urolog
- pacjentka onkologiczna
- fizjoterapeuta
- dietetoterapeuta
- trener mentalny


Profilaktyka jest ważna!
Zapraszamy wszystkich - niezależnie od wieku 
ŚWIADOMOŚĆ PONAD WSZYSTKO!


Pomysłodawca i prowadząca wydarzenie: Anna Majchrowska, Development Way Anna Majchrowska - członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kobieta - Kobiecie, trener rozwoju osobistego, coach, mentor, doradca Hr, społecznik, działająca na rzecz kilku fundacji i stowarzyszeń.
Współprowadzący i współorganizator - Konrad Mężyński, Stowarzyszenie Dobro Powraca


Udział w Konferencji jest bezpłatny! 
Aby zapewnić sobie miejsce na Konferencji zarejestruj się już dziś!

 

Daniel Chabzda

Dietetyk z holistycznym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Poszukujący przyczyn problemu. Pomaga między innymi w leczeniu chorób dietozależnych, przez co zmniejsza dolegliwości chorobowe i wpływa na poprawę komfortu życia pacjenta. Prowadzi gabinet pod szyldem Talerz Pełen Zdrowia Dietetyk

 

Konrad Mężyński 

Prezes Stowarzyszenie Dobro Powraca , trener mentalny, coach. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z chorymi. Sam o sobie mówi:
od 20 lat pracuję z ludźmi, którzy potrzebują pomocy i nie potrafią poradzić sobie z problemami, stresem, lękiem czy strachem. Za najważniejszą szkołę w moim życiu uważam 12 lat pracy przy łóżku chorego. Pracowałem w szpitalach państwowych i prywatnych, hospicjach, domach opieki, domach starości, ośrodkach dla tzw. niepełnosprawnych i wielu innych tego typu placówkach w Polsce i za granicą. Rok czasu spędziłem pracując jako medyk w Armii Brytyjskiej i tam poznałem, czym jest coaching i holistyczne podejście do człowieka . W roku 2012 założyłem Stowarzyszenie "Dobro Powraca", w którym pracuję głównie z pacjentami onkologicznymi , kardiologicznymi i z innymi jednostkami chorobowymi. Pracuję również z seniorami, uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej i wszystkimi, którzy sami nie radzą sobie w życiu. Towarzyszę ludziom w drodze do szczęścia, spełnienia i harmonii w życiu.

 

Katarzyna Soboń - Baniecka 

Lekarz endokrynolog

 

Małgorzata Wilk - Zębik 

Lekarz ginekolog

 

Karolina Stec

Fiizjoterapeuta

 

Edyta Kalandyk
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Kobieta- Kobiecie, właścicielka firmy Kobiecy świat, pacjentka onkologiczna, zmaga się z chorobą Celiakia, którą zdiagnozowano u niej o 42 lata za późno.

 

PARTNERZY Konferencji

1. Fundacja Więź Pokoleń

2. Polskie Stowarzyszenie Kobieta Kobiecie

3. Stowarzyszenie Dobro Powraca

SPONSORZY:

1. Sygnaturka Agata Szczucińska
2. LR Health & Beauty Systems Małgorzata Baniak 
3. Sad Sandomierski
4. Dworek Belweder Chmielów 
5. Czekoladowa Chatka
6. Idylla Studio MasażuA jeśli chcesz zostać Partnerem/Sponsorem konferencji skontaktuj się z nami
tel. 609 776 200 lub e-mail anna.majchrowska@developmentway.pl

 

Kup bilety na to wydarzenie